Lidhjen nuk e pranojnë por vishen njësoj dhe bëjnë gjeste romantike

Prej disa kohësh po shijojnë romancën e tyre edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen që kanë me njëri-tjetrin Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Sot dyshja ka publikuar foto dhe video në profilet e tyre në rrjetet sociale ku janë veshur njësoj “matchy-matchy” dhe kanë përshëndetur fansat.

Dy të dashururarit kanë ndarë këto video me fansat teksa ishin duke u kthyer në Tiranë pasi kaluan disa ditë në jug.