Mourinho ka një lajm të keq për interistët, kjo nuk pritej

Kur prisnim që Interi të transferonte yllin e Tottenham-it, Christian Eriksen, trajneri Jose Mourinho ka dhënë goditjen përfundimtare.

Sot trajneri portugez foli në konferencë për shtyp një ditë para ndeshjes së Tottenham-it me Norwich-in dhe do të tentojë të rikthehet te fitorja pas katër sfidash.

“The Special One” doli direkt në kundërsulm dhe tha: “Kam një lajm të keq për ju. Eriksen është grumbulluar për ndeshjen e nesërme. Nuk kam lajme nga transferimet për dy shkaqe. Ne nuk blejmë lojtarë çdo ditë dhe, së dyti, nuk më pëlqen të flas për lojtarët e klubeve të tjera. Unë jam ndryshe. Nuk kam kënaqem nga kjo“.