Ndryshimi drastik i aktorit, habiten fansat me “Sarpin”

Çagatay Ulusoy është një nga aktorët turk më të pëlqyer jo vetëm në Turqi po në shumë vende të botës. Kjo për shkak të disa roleve kryesore që ka pasur në seriale të ndryshme dhe në filma pos ashtu. Mirëpo, roli i “Sarpit” në serialin “Içerde” (I infiltruari) e bëri akoma më të njohur dhe të suksesshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy) on

Pas përfundimit të serialit ai u angazhua në një tjetër serial që u transmetuar për dy sezone në “Netflix”.

Mirëpo, së fundmi, një foto e qarkulluar në rrjetet sociale ka habitur fansat pas Çagatay Ulusoy duket krejtësisht ndryshe. Djali me super forma që adhurohet nga gjinia femërore ka shtuar aq shumë kile sa duket si një person krejt tjetër.

 

View this post on Instagram

 

Son gülen iyi güler..#kardeşleriçerde

A post shared by Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy) on

Aktori ka pozuar duke buzëqeshur, teksa ndodhet në qytetin turk Kirklareli ku po xhiron filmin e tij të re dhe ky ndryshim me siguri lidhet me rolin që do ketë.