Nipi bën për spital xhaxhain dhe nusen e tij, shkak një grumbull zhavorri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras ku një i ri ka goditur me sende të forta xhaxhain dhe nusen e tij.

Burime të policisë bëjnë me dije se autori është  Elvis Shpani i cili ka ka dhunuar dhe goditur me mjete rrethanore xhaxhain Agustin dhe bashkëshorten e tij, Manushaqe Shpani.

Mësohet se të lënduarit janë dërguar në spitalin e Laçit ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Sipas policisë shkak i sherrit është bërë një grumbull zhavori.