Partizani “thumbon” Tiranën: Kryeqyteti është i yni!

Partizani ka postuar videon për derbin e kryeqytetit kundër Tiranës. Ata iu përgjigjen bardhebluve duke theksuar pjesën se Tirana është kryeqyteti i tyre.

24 herë kampionët e vendit thyen tersin ndaj “Demave të kuq” në ndeshjen e parë në “Air Albania”. Skuadra e kuqe do që të rikthehet te fitorja dhe t’i prishë punë Tiranës, ekipit kryesues të kampionatit. Takimi i nesërm do të jetë shumë i zjarrtë.

#NderiKombit #Krenari🔴

#NderiKombit🇦🇱#Krenari🔴

Gepostet von FK Partizani Albania am Donnerstag, 27. Februar 2020