KRYESORE

Pas Ermalit, Bes Kallaku kërkon të 'bëjë lekë' më filmin që po xhiron

Pas Ermalit, Bes Kallaku kërkon të 'bëjë
Mesa duket, suksesi i Ermal Mamaqit me "2 gisht Mjaltë" me një fitim shumë të madh dhe që nuk pritej, ka frymëzuar dhe Bes Kallakun. Çunat e "BE Coffee", kanë pozuar në një foto sot me Suada Dacin, kryeredaktoren e “BE Coffee”, ndërkohë që prapa tyre shihet një logo e “Loku Film”. Burime për “News31.al”, tregojnë se “Loku Film” është kompania e Bes Kallakut që do të realizojë edhe një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe zhanri i filmit pritet të jetë komedi. Pjesë e filmit me sa duket do të bëhet edhe Olsi i cili prej “Portokallisë”, i qëndron pranë Besit dhe çdo projekt apo hap në karrierë po e bëjnë bashkë.
 
View this post on Instagram
 

🤫...

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Ditari politik

Të fundit