Flash News

POLITIKOFF

Doktori plastik: Politikanët në Shqipëri bëjnë botoks dhe shoqërohen nga të dashurat, jo gratë

Doktori plastik: Politikanët në Shqipëri bëjnë botoks

Tashmë jo vetëm gratë iu nënshtrohen ndërhyrjeve estetike, por kjo është kthyer në trend edhe për meshkujt. 

Kirurgu plastik Panajot Papa ka qenë sot i ftuar në "Ftesë në 5" në Top Channel me Bieta Sulon dhe ka folur për ndërhyrjet estetike që bëjnë tashmë kohët e fundit edhe burrat, gjithnjë e më shumë.

 Doktori plastik është shprehur se në Shqipëri këto bëhen në fshehtësi për shkak të paragjykimeve.

Më tej ai tregon se disa politikanë të njohur kanë kryer botoks tek ai dhe jo vetëm, pasi në të shumtën e rasteve shkonin të shoqëruar.

Doktor Papa ka folur po ashtu edhe për politikanët të cilët bëjnë botoks por jo vetëm kaq, ata madje në të shumtën e rasteve shkojnë dhe të shoqëruar me të dashurat e tyre:

“Politikanët në Shqipëri bëjnë botoks dhe kërkojnë të mos u dalë emri. Në fakt sjellin dhe të dashurat e tyre dhe dëshirojnë të mos u dalë si informacion. Më ka ndodh të më vijë një politikan kur isha në Angli, nuk ishte me bashkëshorten, por me një vajzë tjetër. M’u lut që të ruaja privatësinë."

Kujtojmë se gjatë fushatës elektorale në rrjet u aludua se Rama ka kryer botoks dhe vetë kryeministri i mohoi këto zëra me ironi.

Të fundit