POLITIKOFF

Hoqi dorë nga media për politikën, Ori Nebijaj reagon për herë të parë pas humbjes së mandatit

Hoqi dorë nga media për politikën, Ori Nebijaj reagon për

Ori Nebijaj nuk ka arritur dot të thyejë hersin në Tiranë dhe nuk do e shohim në parlamentin e ardhshëm.

E renditur e 18-a në listën e PD-së, Ori Nebijaj ka arritur të marrë 5582 vota - më shumë se shumë kandidatë të tjerë që janë kanë arritur të sigurojnë mandatin për shkak të formulës.

Hoqi dorë nga media për politikën, Ori Nebijaj reagon për

Ori ka qenë shumë aktive gjatë fushatës dhe madje ka bërë deklarata të guximshme dhe ka shprehur siguri për fitorën e PD-së. Ori Nebijaj madje deklaroi në "Binjakët Show" se ka hequr dorë nga televizioni dhe nuk do e shohim më në tv.

Përmes një reagimi në Instagram Ori falenderon të gjithë ata që e votuan:

"E lumtur per mbeshtetjen dhe votat e zemres! Krenare per besimin qe ju me dhate me voten tuaj."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Oriela Nebijaj (@ori_nebijaj)

 

 

Të fundit