Flash News

POLITIKOFF

Klevis Balliu s'mban më sekrete, pas të birit prezanton dhe partneren

Klevis Balliu s'mban më sekrete, pas të birit prezanton dhe

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë. Pasi na prezantoi me të birin Oliver, Balliu ka ndarë me ndjekësit e tij një foto të partneres Fiorela Hametaj.

"Ju prezantoj me Oliver Balliun ", shkruan ish-deputeti në Instastory.

Klevis Balliu s'mban më sekrete, pas të birit prezanton dhe

Klevis Balliu s'mban më sekrete, pas të birit prezanton dhe

Reagimi i Balliut:

Të dashur miq.

Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm, më të lumtur të jetës time.

Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.

Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.

Por këtë momen nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira.

Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.

Të fundit