Flash News

POLITIKOFF

Sheila sqaron zërat për lidhjen e saj me Kledin

Sheila sqaron zërat për lidhjen e saj me Kledin

Qëkur Kledi u bë pjesë e klipit të Sheilës dhe u vërejt kimia mes tyre, fansat dhe mediat vazhdimisht kanë shkruar për një lidhje të mundshme mes tyre, pavarësisht mohimeve që kanë bërë vazhdimisht dy ish-banorët.

E ftuar në "Top Albania Radio", Sheila ka treguar për marrëdhënien me Kledin dhe sqaruar njëherë e mirë këto zëra.

Sheila sqaron zërat për lidhjen e saj me Kledin

“Kledi është suportues, të paktën ndaj punës time, ruaj marrëdhënie të mirë shoqërore me të. Me të gjithë kam ruajtur marrëdhëniet e mira por me asnjërin nuk jemi bërë miq të ngushtë thjesht kemi ruajtur dashamirësinë dhe respektin,”-shprehet Sheila.

Deklarata e Sheilës vjen në një moment kur modeli përflitet për një lidhje me këngëtaren Evi Reçi.

Të fundit