Video/ Basha: Vetëm për zyrën ka shpenzuar mbi 5.5 milionë euro, si po pasurohet hajduti psikik nga paratë e shqiptarëve

Kryedemokrati Lulzim Basha  ka shpërndarë në adresën e tij në Facebook, një video ku tregon si i shpenzon paratë kryeministri Rama.

Basha thekson se Rama po harxhon paratë e shqiptarëve duke vënë luks në jetën e tij. Përmes imazheve në video Basha tregon mobilimin e zyrës së Ramës, teksa thekson se vetëm për zyrën kryeministri ka shpenzuar mbi 5.5 milionë euro.

“Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri Padrejtësi dhe Pasiguri për njerëzit.

Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen lluksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij.