Video/ Bebe Rexhës i shkulin flokët në restorant, këngëtarja sqaron “incidentin” dhe kërkon falje

Në pamje të parë, duket se këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është gjendur në një situatë të sikletshme, ndërsa ndodhej në një restorant.

Një mashkull i afrohet dhe pasi debatojnë e tërheq nga flokët, që në fakt rezulton të jetë një paruke.

Nuk ka asgjë për tu shqetësuar, sepse gjithçka ka qenë pjesë e një kamere të fshehtë për të kuptuar reagimin e disa zonjave që ndodheshin pranë tryezës së Bebe Rexhës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja ka sqaruar se është vetëm një shaka dhe u ka kërkuar falje zonjave të cilat janë shokuar nga kjo situatë.