Flash News

KRYESORE

Video/ E fton në emision dhe e vë në siklet. Përballja e Jonidës me bashkëshortin e saj të ardhshëm

Video/ E fton në emision dhe e vë në siklet. Përballja e
Vetëm dosa javë më parë, në “Xing me Ermalin”, Jondia Vokshi konfirmoi se është në një lidhje me aktorin Besnik Krapi dhe së shpejti do të martohen. Dhe dyshja, ka bërë përballjen e tyre të parë televizive (si çift i deklaruar) në emisionin e Vetë Jonidës. Besniku është i ftuari i ditës së nesërme në emisionin “Personale” të cilin Jonida e moderon në “Digitalb”. Moderatorja ka publikuar në Instagram një video të intervistës të xhiruar nga regjia, ku shikohen ballë përballë duke qeshur me të madhe me njëri- tjetrin. “Jam shumë e lumtur që më erdhi dita ta zë ngushtë e ta vë në siklet”, shkruan ajo, duke e shoqëruar emrin Besnik Krapi me një zemër.

Të fundit