Video/ Fushata në Kosovë, nënkryetari i partisë thyen xhamin e tavolinës gjatë debatit në studio

Edhe dy ditë e ndajnë Kosovën drejt zgjedhjeve parlamentare.

Ndonëse fushata deri tani ka rezultuar e qetë, nuk kanë munguar momentet aksidentale si rasti i nënkryetarit të OVL UCK-së, Nasim Haradinaj.

Gjatë diskutimit në studion e emisionit “Debat Plus” me Gani Gecin, Daut Haradinajn dhe Milaim Zekën, Haradinaj ka thyer aksidentalisht xhamin e tavolinës që kishte përpara.

Shihni videon: