Video/ I ke buzët natyrale apo të bëra? Gixhari puth gazetarin: Tmerr, duhet t’i provosh më shumë zemër!

Një ndër intervistat e moderatores Gerta Gixhari në RTSH  në emisionin  “Siluetë” nuk ka kaluar pa u komentuar edhe në mediat online.

Ajo kishte ftuar të intervistonte kolegun e saj,  Klinton Zeqiraj dhe një ndër pyetjet e drejtuara ishte nëse buzët ai i kishte natyrale apo të bëra.

Gazetari i është përgjigjur se është e lirë t’i provonte personalisht për ta vërtetuar më mirë, por si duket Gixhari nuk është menduar dy herë dhe i është afruar gazetarit duke e puthu në buzë.
“I kishte të bëra”, thotë Gerta duke qeshur.
“Tmerr, unë i kam të miat, i kam natyrale. Duhet t’i provosh më shumë zemër”- ia kthen gazetari.

Video pas minutës ’22 :