Xhensila Myrtezaj dhe e dashura e Malumës veshin të njëjtin fustan

Për shkak të trendit të momentit apo edhe shijeve personale, tashmë nuk është ndonjë çudi që të shohim dy vajza të njohura të ekranit me të njëjtën veshje.

Këtë herë, bëhet fjalë për fustanin e Elisabetta Franch, Baby Blue, pjesë e koleksionit Pranverë- Verë 2018.

Ishte këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, e cila e veshi këtë fustan në festën e që e 25 vjetorit të saj, kur ishte 7 muajshe shtatzënë.

Ndërkohë të njëjtën zgjedhje ka bërë dhe e dashura e këngëtarit kolumbian Maluma, Natalia Barulich, e cila e ka kombinuar edhe me një xhaketë të së njëjtës ngjyrë.

Ky fustan ka një vlerë prej 616 eurosh.