Zidane publikon listën, ka një surprizë të madhe ndaj Barcelonës

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullojë për ndeshjen kundër Barcelonës. “El Clasico” luhet nesër dhe skuadra e trajnerit Zinedine Zidane duhet të fitojë.

Francezi ka preferuar në sulm të grumbullojë Mariano Diazin dhe të mos i bëjë ftesë Luka Jovicit. Serbi duket se ka humbur krejtësisht reputacionin në Bernabeu dhe nuk kanë më besim tek ai.

Pjesa tjetër e skuadrës nuk ndryshon me Zidane që do që ta kalojë këtë sfidë me sukses, pasi duhet të marrë sërish vendin e parë.