Zjarr në një pikë bombolash gazi në “Myslym Shyri”

Para disa minutash, një pikë bombolash gazi është përfshirë nga flakët. Zjarri ka qenë pranë një pallati dhe nga dyshimet e para mendohet se ka ardhur si pasojë e rrjedhjes së një bombole gazi.

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe siç edhe u raportua për “News 24” ende nuk ka informacion nëse ka të lënduar.

Pranë vendit të ngjarjes ka pallate dhe makina.