Agon Amiga nuk është më pjesë e Babastars, i bën ‘diss’ Getoarit

Agon Amiga dhe Getoar Selimi

Agon Amiga dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund një epoke bashkëpunimi. Ata u bënë të njohur për publikun shqiptarë kur erdhën të dy bashkë me grupin Tingulli Trent. Numërojnë dhjetëra suksese dhe madje themeluan dhe labelin “Babastars”.

Dyshja n]kanë ndërprerë çdo marrëdhënie dhe madje Agon Amiga i ka bërë dhe ‘diss’ duke i dedikuar disa vargje në këngën e tij të fundit “O bir”.

“T’kom msu qa me vesh, t’kom msu qa me ble, sot mas 15 vjetve jeni tu ma tesh,”- thuhet në vargjet e këngës.