Flash News

Bota

Kamala Harris poston tweet-in e parë si zv.presidente e SHBA, mesazhi që përcjell

Kamala Harris poston tweet-in e parë si zv.presidente e SHBA, mesazhi

Nënpresidentja e SHBA, Kamala Harris ka postuar tweet-in e parë pas zyrtarizimit dhe betimit në këtë post në një ceremoni të pazakontë në Washinton.

Në këtë mesazh ajo shkruan shkurtimisht: "Gati për të shërbyer".

Kamala Harris poston tweet-in e parë si zv.presidente e SHBA, mesazhi


 

Ditari politik

Të fundit