Flash News

Ditari i Opozitës

28 deputetë shkresë Kuvendit: Gazment Bardhi është kreu i grupit parlamentar të PD

28 deputetë shkresë Kuvendit: Gazment Bardhi është kreu i

28 deputetë të Partisë Demokratike kanë firmosur dokumentin ku njohin Gazment Bardhin si kreun e grupit parlamentar të PD-së.

Shkresa i është dërguar kryeparlamentares Lindita Nikolla.

Deputetët që kanë firmosur janë Agron Gjekmarkaj, Asllan Dogjani, Bledion Nallbati, Bujar Leskaj, Dashnor Sula, Dhurata Cupi, Edi Paloka, Ervin Salianji, Ferdinand Xhaferaj, Flamur Hoxha, Gazment Bardhi, Greta Bardeli, Helidon Bushati, Ina Zhupa, Isuf Celaj, Jorida Tabaku, Kastriot Piroli, Lefter Gështenja, Lindita Metaliaj, Ludovik Hasanaj, Qani Xhafa, Ramadan Likaj, Saimir Korreshi, Sorina Koti, Tomor Alizoti, Xhelal Mziu dhe Zheni Gjergji.

28 deputetë shkresë Kuvendit: Gazment Bardhi është kreu i

Të fundit