Flash News

E-TJERA

Detaje nga vrasja/ 33-vjeçari u gjet i pajetë jashtë makinës nga familjarët

Detaje nga vrasja/ 33-vjeçari u gjet i pajetë jashtë

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Shkodrës.

Mësohet se viktima Valter Fierza u gjet i vrarë me armë zjarri jashtë makinës së tij nga familjarët, të cilët më pas njoftuan edhe policinë.

Ngjarja ndodhi në fshatin Hot i Ri, pranë kishës në këtë zonë.

Sakaq, policia ka rrethuar zonën dhe po vijon kërkimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit ose autorëve.

 

Të fundit