Flash News

E-TJERA

Plagosi me armë efektivin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, arrestohet pas 24 orësh autori

Plagosi me armë efektivin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë,

Arrestohet Klered Bozhanaj, 42 vjeç si autor i dyshuar i plagosjes së efektivit të ‘Shqiponjave’ një ditë më parë në Tiranë.

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e zjarrit pistoletë, e përdorur gjatë krimit.

Njoftimi i policisë:

Policia vë në pranga autorin e plagosjes me armë zjarri të punonjësit të Policisë mbrëmjen e djeshme.

Në vijim të veprimeve kërkimore të kryera nga strukturat e DVP Tiranë, për kapjen e autorit të ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme, shtetasit Klered Bozhanaj, 42 vjeç, i cili ka tentuar të vrasë me armë zjarri punonjësin e Policisë, inspektor E. A., ju informojmë se:

Gjatë kërkimeve intensive të zhvilluara për kapjen e shtetasit Klered Bozhanaj, strukturat e Policisë kanë lokalizuar dhe ndaluar autorin e dyshuar.

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e zjarrit pistoletë, e përdorur gjatë krimit.

Plagosi me armë efektivin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë,

Të fundit