Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes! “Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

Fitoi zgjedhjet për kryetar të PD, Berisha me fjalët e Baker-it: Jeni të lirë të zgjidhni udhëheqësit tuaj

Presidenti i ri/ Digjet edhe raundi i dytë, palët nuk propozojnë kandidat

■  Asnjë humbje jete nga koronavirusi, 26 qytetarë të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

■  Granoff: Në Butrint nuk do të ndërtohet asnjë hotel apo objekt tregtar

E lidhur: Auron Tare pas intervistës së Granoff: Për t`i kënaqur egon po i japin edhe Butrintin

■ Lija e majmunëve po përhapet në mbarë botën. Çfarë është kjo sëmundje dhe a duhet të shqetësohemi?

■ Presidenti i ri/ Raundin e dytë e ndjek fati i të parit, afati i dorëzimit të kandidaturave drejt skadimit

■ Rreziku i hakmarrjes, familjarët e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt merren në mbrojtje

 

Të fundit