Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ “The Sun” jehonë turizmit në Shqipëri: Britanikët të mahnitur nga plazhet, birra shijohet për vetëm 1.50 £ 

■ Rritja e energjisë dhe naftës pas zgjedhjeve, Konfindustria: Pasoja të rënda për familjet dhe bizneset 

■ Vrau Arjan Gosën për hakmarrje, lihet në burg Habib Rexha, lirohet shoku i tij 

■ Profesori amerikan: SHBA-ja ka braktisur neutralitetin, dënon Kosovën dhe jo Serbinë 

■ Përfitoi 570 mijë euro përmes mashtrimit, gazetari tregon si Milena Deraj u takua me familjen Ferracaku

■ “E lexova me shumë trishtim”, Jorida Tabaku tregon arsyet që ndikuan në rezultatin e 14 majit për opozitën

■ "Rikthimi i Bashës jo i sinqertë", gazetari: Ai të sqarojë marrëveshjen e 2017 me Ramën

Të fundit