Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Lidhet kontrata për ndërtimin e instalacionit 3.6 milionë euro brenda Kryeministrisë

Pagat e funksionarëve thellojnë pabarazinë, Rama me rrogë 25.4 herë më të lartë se pensioni mesatar

Begaj dekreton 3 projektligjet për rritjen e pagës së deputetëve dhe funksionarëve të lartë

Mediat greke: Arrestimi i Belerit, marrëveshje biznesi për resortin e bashkëshortit të Xhaçkës?

Vokshi paraqitet në SPAK, bën kallëzim penal për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

"U përfshinë shqetësimet e PD për zgjedhjet", Berisha: Përshëndes rezolutën e Parlamentit Europian

Në burg me akuzën për blerje vote, Apeli i Përgjithshëm kalon çështjen e Fredi Belerit në GJKKO

Hashim Thaçi lë burgun, cila është arsyeja që ish-presidenti shkon në Kosovë

PD përshëndet raportin e Komisionit të Jashtëm të PE: Në linjë me shqetësimet tona 

Këlliçi: Bashkim në PD, por me Berishën kryetar 

Një aferë familjare: KLP shton në Prokurorinë e Tiranës të afërmit e deputetes së PS 

Tensionet në Veri, Berisha: Vuçiç në bashkëpunim me Kremlinin kërkon destabilizimin e Kosovës 

Video/ Të shtrirë në rrugët e Zveçanit, 25 ushtarë të KFOR u lënduan nga përplasjet me serbët

Të fundit