Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

U shoqërua 'gabimisht', flet Arvit Bushati: Sulm politik, kam bërë padi për Policinë e Shkodrës

Kërcënoi Ramën, dënohet me 1 vit burg 62-vjeçari; gjykata nuk mori parasysh pendesën

KSHH prezanton gjetjet për “pasaportat e arta”: Qytetaria e BE nuk është në shitje, shqiptarët ta dinë pse u pezullua

Qeveria miraton shkrirjen e Akademisë së Studimeve Albanologjike

E lidhur: Qeveria vendosi shkrirjen, reagon Senati i Albanologjisë: Vendim politik që godet shkencën

Vlora Hyseni shkoi fshehtas në Beograd”, Berisha: Kërcënim për sigurinë e Kosovës dhe NATO-s

E lidhur: Vizita e Vlora Hysenit në Beograd, Noka shkresë Begajt: A është marrë miratimi i institucioneve eprore

"Rajoni mbetet fuçi baruti", zyrtari gjerman: Kosova nuk ka vend në Këshillin e Evropës

“Ndërkombëtarët nuk më thanë 'mos bëj zgjedhje'”, Kurti: Ndërtesat e komunave i përkasin Kosovës

Berisha denoncon skandalin: 547 mijë zgjedhës potencialisht shëtitës u përdorën për manipulimin zgjedhor

KAS pranon kërkesën e “Bashkë Fitojmë” për hapjen e kutive të Bashkisë Rrogozhinë 

Profesori amerikan: SHBA-të mbështesin 100% Vuçiç 

Protestat në veri, plagoset një zyrtar i policisë së Kosovës 

Mbytet turistja në kanionin e Langaricës në Permet

Atentati ndaj prokurorit, SPAK kërkon burgim të përjetshëm për Redjan Rrajën

Tubacion 1 miliard € nga Gjirokastra në Pulia, qeveria i jep Italisë ‘OK’ për ujësjellësin

Emri/ Identifikohet 22-vjeçari që u mbyt në lumin Mat

Shqipëria hesht përballë provokimit të Djokovic, ministrja franceze ‘i shkul’ veshin: Mos të përsëritet

Atentati në Berat/ Motori u vodh në Kosovë, si u identifikuan vrasësit me pagesë

Të fundit