Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Kontrabandisti shqiptar për mediat britanike: Biznesi nuk ka qenë kurrë më mirë

Pas emigrantëve, Italia do të sjellë edhe të burgosur në Shqipëri

Ndërron jetë emigranti shqiptari në qendrën e azilkërkuesve në Britani

Jamarbër Malltezi i përgjigjet Kajsiut: Zëdhënës vullnetar i Edi Ramës, avokat mjeran i SKAP

Itali/ Tentoi t’i shpëtonte dhunës së bashkëshortit, shqiptarja hidhet nga ballkoni

"The Independent": Britania do të japë 1.5 mln paund për minibusë dhe automjete elektrike për burgjet shqiptare

 

Të fundit