Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Si të dobësosh shtetin e së drejtës (me një ndihmë të vogël nga BE-ja)

Trazirat gjeopolitike në Ballkan dhe 'aleanca' Rama-Soros-Vuçiç, Berisha për “The Frontliner”: Po minohet sovraniteti i Kosovës

Abuzim me tendera, SPAK çon për gjykim ish-kryebashkiaken e Patosit dhe ish-zyrtarë të tjerë

“Mbyllen mijëra biznese të profesionistëve të lirë”, reagon Bardhi: Shqipëria duhet ti jap fund modelit qeverisës të Ramës 

Meta: Ajo që ka ndodhur me Berishën është çmenduri 

Përplasja Korreshi-Baçi/ Boçi: PD jep shembullin e mendimit ndryshe 

Berisha: Dumani sekuestron pasuritë e Jamarbër Malltezit, por nuk i prek pasuritë e drejtorëve hajdutë të Veliajt

Policia e Kosovës kontrolle në disa institucione financiare në veri të vendit

Dyshuan se u kishte vjedhur paratë në biznes dhe e morën zvarrë, detaje të reja nga rrëmbimi i 20-vjeçarit

"SPAK me 2 standarde", Malltezi: Po të vepronte si me Berishën, sot Veliaj do ishte në burg 

Të përshirë në grupe kriminale, përjashtohen nga policia dy efektivë 

Kuvendi skualifikon 6 kandidatë për KLGJ dhe KLP

Të fundit