Flash News

E-TJERA

Video/ Protestuesit hedhin molotov para godinës së bashkisë

Video/ Protestuesit hedhin molotov para godinës së bashkisë

Vijon protesta e thirrur nga opozita kundër kryebashkiakut Erion Veliaj. Qytetarët kërkojnë largimin e Veliajt pas skandalit të dosjes “5D”.

Protestuesit kanë hedhur flakadanë dhe molotov, duke shkaktuar një zjarr të madh në hyrje të bashkisë.

Video/ Protestuesit hedhin molotov para godinës së bashkisë Video/ Protestuesit hedhin molotov para godinës së bashkisë Video/ Protestuesit hedhin molotov para godinës së bashkisë 

Të fundit