Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë zjarri në zyrën elektorale të PD në Kavajë, një i plagosur  

Të shtëna me armë zjarri në zyrën elektorale të PD

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë.

Ngjarja ka ndodhur brenda një zyre elektorale të Partisë Demokratike. Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person, i identifikuar si Bledar Okshtuni.

Sipas të dhënave të para, Okshtuni është plagosur në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Policia ka shkruar në vendin e ngjarjes.

Të fundit