E TURPSHME: Mungon ambulanca, nuk nis ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Laçit

Një turp i madh! Ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Laçit nuk ka nisur ende në “Elbasan Arena” dhe arsyeja është absurde.

Ambulanca ende nuk ka ardhur në stadium dhe gjyqtari e delegati i FSHF nuk kanë nisur ndeshjen. Një rregul strikt dhe i pakundërshtueshëm.

Futbolli shqiptar merr një tjetër goditje pasi ndërprerjes së energjisë në Shkodër ditën e djeshme. Superiorja duket se bën hapa mbrapa në një ditë ku nuk duhej të kishte asnjë problem.