Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Breshëri kallashnikovi drejt godinës së Top Channel, mbetet i vrarë roja i sigurisë

■ Sulmi me armë në TCH, televizioni del me deklaratë: Akt terrorist që lidhet me misionin tonë 

■ E lidhur: Sulmi me një të vrarë në Top Channel, reagojnë Begaj dhe Rama

■ Auditi për lobimin rus, Berisha: Asnjë qindarkë ruse nuk ka hyrë apo ka dalë nga arka e PD

■ Shifrat: 4 në 10 shqiptarë nuk kanë “lekë xhepi”, Shqipëria shumë larg normës mesatare të BE

Latest news