Flash News

E-TJERA

Tentoi të godiste gjykatësen, arrestohet 63 vjeçari në Lushnje

Tentoi të godiste gjykatësen, arrestohet 63 vjeçari në

Një 63 vjeçar është arrestuar nga policia pasi tentoi të godiste një gjykatëse në Gjykatën Administrative në Lushnje.

63 vjeçari ka kundërshtuar vendimin e gjykatëses për një çështje pronësie, e ka fyer atë dhe më pas ka tentuar ta godasë.

63 vjeçari ka pretenduar se vendimi i gjykatëses është i padrejtë sepse prona për të cilën po zhvillohej seanca gjyqësore i përkiste atij.

Menjëherë pas marrjes së njoftimit, kanë ndërhyrë shërbimet e Komisariatit të Lushnjës, të cilët kanë kryer veprimet procedurale për ndalimin e 63 vjeçarit nga Saranda

Latest news