Gjendet i pajetë një 20-vjeçar në Durrës, detajet e para nga policia

foto ilustruese

Gjendet i pajetë një person në Durrës. Sipas të dhënave nga policia një 20-vjeçar, emigrant sirian u gjet sot i vdekur në lagjen nr.1,Durrës në rrethana ende të paqarta.

“Më datë 02.06.2020, rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta është gjetur i pa jetë, një shtetas Sirian, rreth 20 vjeç, i seksit mashkull.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes”, njofton paraprakisht policia.