Flash News

Kosova

Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po sulmon Policinë e Kosovës

Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka dalë në një konferencë për mediat ku ka folur për ngjarjen e rëndë në veri të Kosovës, ku sulmet e armatosura lanë të vdekur një efektiv dhe plagosën një tjetër.

Nga konferenca për media, Kurti ka publikuar edhe fotot e të armatosurve të cilët kanë lëvizur në Manastirin e Banjskës ku raporton se janë rreth 30 të tillë. Kurti tha ata dukshëm nuk janë persona të zakonshëm pasi janë të përgatitur dhe të armatosur rëndë.

Sipas kryeministrit, këta persona po vijojnë të sulmojnë policinë e Kosovës teksa iu bëri thirrje të dorëzohen.

Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që po 

Të fundit