Flash News

KRYESORE

Krujë/ Fuoristrada bie në greminë, një i vdekur dhe dy të plagosur

Krujë/ Fuoristrada bie në greminë, një i vdekur dhe dy

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në malësinë e Krujës, pasi një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në greminë.

Për pasojë ka humbur jetën Qazim Basha, ndërsa kanë mbetur të plagosur Ermir Zylfia dhe Besim Karaj, te cilet jane në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Qafshtamës.

Ditari politik

Të fundit