Me foto të “nxehta” në shkurt, Anxhelina është bërë vetëm për ditët me diell

Anxhelina Hadërgjonaj ka rënë gjithmonë në sy për bukurinë dhe format e saj fizike, shumë tërheqëse. Së fundmi, ajo i është përkushtuar tërësisht projekteve muzikore, të cilat shumë shpejt do t`i publikojë.

Por momentalisht, muajin e fundit të stinës së dimrit, tani në shkurt, ka vendosur ta kalojë duke bërë pushime në diell ku me fansat ka ndarë një foto m,e rroba banjo dhe pranon se është bërë vetëm për ditët me diell.

“Unë nuk jam bërë për motin e ftohtë”, ka shkruar Hadërgjonaj krah postimit të saj.

 

View this post on Instagram

 

I wasn’t made for cold weather ☀️

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on