Video/ Qytetari i rastësishëm i ‘bashkohet’ në video-selfie, Basha ‘e zhduk’ nga kamera

Kreu i PD, Lulzim Basha ishte këtë mëngjes në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku para se të niste një takim me përfaqësues të bizneseve dhe për të parë nga afër situatën pas pandemisë, publikoi në rrjetet sociale një video-selfie.

Ndërsa Basha fliste për varfërinë e ulur këmbëkryq për shkak të neglizhencës së qeverisë, brenda planit të kamerës së Bashës bëhet pjesë edhe nje qytetar i rastësishëm.

Ky i fundit nuk lëviz nga vendi dhe qesh, ndërsa Basha lëviz objektivin e celularit, duke e larguar nga menjëherë ekrani.

Shihni videon: