Zbulohet emri i djalit të Bieta Sulos dhe Alban Dudushit

Vetëm pak ditë më parë Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali. Por, sot ata i kanë dhënë fund kureshtjes së ndjekësve të tyre teksa zbulojnë emrin e vogëlushit.

“Djali quhet Kroi Art Dudushi dhe në përzgjedhjen e tij kemi kontribuar të tre nga pak, unë, Albani dhe Joelle”,  ka thënë Bieta për Who teksa rrëfen se janë dashur disa ditë negociatash për të arritur këtë emër.

“Prej një jave, lumturia është ulur këmbëkryq në shtëpinë tonë” ka thënë mes emocionesh nëna më e re e ekranit.