25-vjeçarja ndërron jetë në maternitet një orë pas lindjes

foto ilustruese

Një vajzë 25 vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit një orë pas lindjes.

Burime nga spitali bëjnë me dije për ora News se vajza ka pësuar një arrest kardiak, ndërsa foshnja gëzon shëndet të plotë.

Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.