Aksident me vdekje në Peqin; përplasen motoçikletat, ndërron jetë 49-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Peqin pasditen e sotme. Dy motoçikleta janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe si pasojë ka humbur jetën njëri prej drejtuesve.

Viktima është 49 vjeçari Ilirjan Shabani, ndërkaq drejtuesi tjetër i plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spital.