Alban Skënderaj poston foton me Miriamin dhe shkruan: Është koha të duhemi

Në gjithë situatën që po kalon Shqipëria, shqiptarët përveç humbjes së madhe, kanë marrë edhe një mësim shumë të mirë: Jeta është shumë e çmuar.

Kështu ka vendosur ta përktheje edhe Albani me Miriamin gjithë këtë tragjedi.

Megjithëse mes tyre nuk ka munguar asnjëherë dashuria, ai ka dhënë një mesazh të fortë përmes fotos që ka postuar teksa Miriami po e puth në faqe:

“Është koha të duhemi.”

 

View this post on Instagram

 

Eshte koha te duhemi ♥️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on