“Amerika digjet, Rama feston”, çfarë parashikon astrologjia Meri për shenjën e kryeministrit: Është përballë një sfide

Astrologia Meri Shehu ka bërë një panoramim të të gjitha shenjave të horoskopit për muajin qershor.

Teksa tha se më të favorizuar janë shenjat e tokës, në aspektin ekonomik, si bricjapi, virgjëresha apo demi, astrologjia foli në ‘Wake up’ në TCH edhe për shenjën që i përket kryeministrit Edi Rama, gaforrja.

“Rama ka lindur në 4 korrik, ditën e Amerikës dhe i përket shenjës së gaforres”, tha Shehu.

“Amerika digjet, Rama feston”, thotë moderatori Islami.

“Jo, nuk mendoj se feston në momente kaq delikate. Kujtojmë se që në dhjetor kemi patur probleme dhe gaforrja ka patur dy tërmete, një virus, duhet të jetë e fortë deri në fund të vitit , është përballë një sfide sociale dhe natyrore”, tha astrologjia Meri Shehu.