KRYESORE

Bie nga kati i shtatë një 30-vjeçar në zonën e Astirit, policia jep detajet e para

Bie nga kati i shtatë një 30-vjeçar në zonën e

Një 30-vjeçar ka rënë nga kati i 7-të i një pallati në zonën e Astirit.

Fillimisht lajmi u bë i ditur nga dëshmitarë okular, ndërsa nuk dihet gjendja e të riut.

“Bie nga pallati nje person ne Astir. Nuk esht se kemi shum info Tani e ka Marr ambulanca Po siduket ka Ren nga Kati 7. Ka rreshqitur. Rreth te 30-ave. Ka ndodhur para 10 minutash”, shkruan qytetari pëe JOQ.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ditari politik

Të fundit