Flash News

KRYESORE

“Daci plak do mish t’njomë...të paktën s’ka vrima te brekët”

Ditën e djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi një zyrtar të Partisë Socialiste në Shkodër, Bajram Qarri se ka ngacmuar seksualish një vajzë të re duke i dërguar foto nudo. Është pikërisht vajza që i ka dërguar Berishës edhe fotot që Qarri i ka nisur asaj ndërsa shkruan se personi në fjalë ka njohje me Ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati dhe zv/kryeministren Senida Mesi dhe drejtues të tjerë socialist.

Ndërsa sot, ka reaguar dhe juristi Ylli Manjani. Ai ironizon zyrtarin e PS-së, duke e krahasuar dhe me rastin e ish-kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili.

“Rilindja e (ri)solli në ditët e sotme...

As Mesi (Senida) e as Ronaldo (Ditmiri) nuk e ndaluan dot këtë “Dac plak” Rilindas me inicialet B.Q...

Ky të paktën nuk ka vrima tek brekët....”, shkuan Manjani teksa ka publikuar dhe fotot.

Të fundit