Flash News

Ditari i Opozitës

Veliaj dhe Kryemadhi kanë bashkëpunuar kundër teje? Si përgjigjet Meta pasi konfirmoi divorcin

Veliaj dhe Kryemadhi kanë bashkëpunuar kundër teje? Si

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta konfirmoi sot divorcin me Monika Kryemadhin.

I ftuar në Syri tv, Meta u pyet mbi mundësinë që Veliaj dhe Kryemadhi të kenë bashkëpunuar mes tyre kundër tij. 

Meta: Nuk dua të futem në këtë çështje, problemi madhur këtu i korrupsionit është Rama. Është njeriu që dërgoi Sinaloan edhe në Rumani

Pa asnjë diskutim Veliaj duhet të ishte prej katër vitesh në burg që kur mori kompetencat e këshillit baskia pasi ka prodhuar një dëm të madh financiar.

Agaci është përgjegjës kryesor pasi kur kalonte akte e qeverisë dhe është njeriu kryesor i aferës së inceneratorit dhe koordinon bashëkpunimin me SPAK.

Të fundit