Flash News

E-TJERA

Aksident i rëndë te "Kthesa e Libofshës", 5 të plagosur

Aksident i rëndë te "Kthesa e Libofshës", 5 të

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fier- Patos, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”.

Një automjet tip “Benz” dhe një automjet tip “ Ford” janë përplasur duke shkaktuar jo vetëm dëme materiale.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 5 persona, drejtuesi i "Benz" i identifikuar me inicialet G.G., 20 vjeç, drejtuesi i "Ford Focus" i identifikuar me inicialet T. Rr., si dhe tre pasagjerët në këtë automjet, të identifikuar me inicialet I.Rr., Sh.Rr. dhe L.Rr.,  të cilët janë transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

Të fundit