Flash News

E-TJERA

Grabitet me kallashnikov supermarketi në Kavajë

Grabitet me kallashnikov supermarketi në Kavajë

Një supermarket është grabitur në Kavajë. Një person i armatosur me armë zjarri, kallashnikov, ka hyrë brenda ambienteve të supermarketit dhe grabitur xhiron ditore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të identifikuar dhe kapur autorin.

 

Të fundit