Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Tjetër largim nga LSI, deputetja Ediola Braha i bashkohet PS 

Merrnin ryshfete për ndërtime pa leje, burg për dy zyrtarët e Bashkisë Kamëz

Ndahet nga jeta gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Martin Deda

Marrëdhënia në distancë për hir të politikës. Rudina Hajdari po kalon momentet më të vështira me bashkëshortin teksa po punon në Shqipëri për karrierën politike.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku 32-vjeçari me inicialet J.B është vrarë me breshëri kallashnikovi.

Rikthehen reshjet intensive në Shqipëri. Rrështqitje dheu dhe përmbytje, ARRSH thirrje drejtuesve të mjeteve të kenë kujdes dhe të evitojnë lëvizjet e panevojshme

Ditari politik

Të fundit